Admin-passord: Logg inn (Ta kontakt med Marius Bjugan for å få passordet)
Tilbake

VM 2019 - dugnad 12.08.2019

Vi forventer at MANGE ønsker å hjelpe til med HSK-dugnad på årets happening: VM orientering i Østfold.

 

Mange har allerede fått oppgaver, men vi trenger fortsatt en del mannskap til følgende aktiviteter:

  1. Start publikumsløp (5 per dag)
  2. Parkering (5 per dag)
  3. Kiosk (10 per dag)

 

Vi ber dere skrive dere inn på de funksjonene der dere har mulighet til å delta. Programmet ser dere under, og mer info finner dere her

 

Mon 12th August - Sarpsborg (ettermiddag/kveld

VM: Åpningsseremoni

Publikumsløp: Sprint

Tue 13th August - Varteig/Sarpsborg (dagtid, start 12.30)

VM: Mellomdistanse kvalifisering

Publikumsløp: Mellomdistanse, inkl. Norgescup junior

Wed 14th August - Mørk Spydeberg (dagtid, start 10)

VM: Langdistanse finale

Publikumsløp: Mellomdistanse

Thu 15th August - Kongsten Fredrikstad (dagtid, start 9)

VM: Hviledag

Publikumsløp: Mellomdistanse

Fri 16th August - Mørk Spydeberg (dagtid, start 13)

VM: Mellomdistanse finale

Publikumsløp: Mellomdistanse, inkl. Norgescup junior

Sat 17th August - Mørk Spydeberg (ettermiddag, start 15)

VM: Stafett

Publikumsløp: Langdistanse



Påmeldingsfristen er ute!

Påmeldte
Eksporter til Excel
Nr Navn Klasse Merknad Påmeldt
1Ane BjørgulStart mandag 12/802.04.2019 kl. 19:50
2Astrid BjørgulStart mandag 12/805.05.2019 kl. 19:42
3Magne Stenbråten Start mandag 12/805.05.2019 kl. 19:43
4Sigurd Myhre AndreassenStart mandag 12/805.05.2019 kl. 20:11
5Mats HaldinStart mandag 12/806.05.2019 kl. 21:55
6Ane BjørgulStart tirsdag 13/802.04.2019 kl. 19:51
7Astrid BjørgulStart tirsdag 13/805.05.2019 kl. 19:42
8Magne StenbråtenStart tirsdag 13/805.05.2019 kl. 19:43
9Sigurd Myhre AndreassenStart tirsdag 13/805.05.2019 kl. 20:12
10Kajsa NilssonStart tirsdag 13/831.05.2019 kl. 20:52
11Hedda Raadal BjørloStart onsdag 14/806.05.2019 kl. 22:35
12Niels Christian HellerudStart onsdag 14/812.05.2019 kl. 22:27
13Karoline AuneStart onsdag 14/814.05.2019 kl. 22:05
14Lisa JenssenStart onsdag 14/804.06.2019 kl. 22:08
15Niels Christian Hellerud Start torsdag 15/812.05.2019 kl. 22:27
16Anja WingstedtStart torsdag 15/8Evt., er ledig denne dagen05.06.2019 kl. 12:38
17Kari MoumStart torsdag 15/812.06.2019 kl. 09:33
18Bård MoumStart torsdag 15/812.06.2019 kl. 09:33
19Mats HaldinStart fredag 16/806.05.2019 kl. 21:56
20Thomas Natvig ÅrstadStart fredag 16/830.05.2019 kl. 14:17
21Ane BjørgulStart fredag 16/830.05.2019 kl. 14:18
22Mats HaldinStart lørdag 17/806.05.2019 kl. 21:56
23Hedda Raadal BjørloStart lørdag 17/806.05.2019 kl. 22:37
24Lisa JenssenStart lørdag 17/806.05.2019 kl. 22:37
25Karoline AuneStart lørdag 17/814.05.2019 kl. 22:06
26Kajsa NilssonStart lørdag 17/831.05.2019 kl. 20:52
27Svein Tore Gåsvik NarvestadParkering mandag 12/830.05.2019 kl. 17:09
28Svein Tore Gåsvik NarvestadParkering tirsdag 13/830.05.2019 kl. 17:10
29Miguel ValeroParkering tirsdag 13/8Ikke mandag eller onsdag04.06.2019 kl. 22:07
30Espen OlsenParkering tirsdag 13/807.06.2019 kl. 10:23
31Tove HellerudParkering onsdag 14/804.06.2019 kl. 18:31
32Terje LarsenParkering onsdag 14/821.06.2019 kl. 08:01
33Tove HellerudParkering torsdag 15/804.06.2019 kl. 18:31
34Tove HellerudParkering fredag 16/804.06.2019 kl. 18:32
35Magnus ThoresenParkering fredag 16/805.06.2019 kl. 14:06
36Per Øivind BraarudParkering fredag 16/805.06.2019 kl. 20:37
37Miguel ValeroParkering fredag 16/807.06.2019 kl. 08:26
38Tove HellerudParkering lørdag 17/804.06.2019 kl. 18:32
39Per Øivind BraarudParkering lørdag 17/804.06.2019 kl. 20:30
40Magnus ThoresenParkering lørdag 17/805.06.2019 kl. 14:05
41Jostein TafjordParkering lørdag 17/807.06.2019 kl. 12:42
42Heidi eller Øyvind StoksethParkering lørdag 17/812.06.2019 kl. 09:37
43Heidrun MattickKiosk tirsdag 13/829.05.2019 kl. 08:12
44Johanna YtterbølKiosk tirsdag 13/829.05.2019 kl. 08:15
45Frauke Schmitt GranKiosk tirsdag 13/8Kiosk hele tirsdag04.06.2019 kl. 08:39
46Turid HaugeKiosk tirsdag 13/804.06.2019 kl. 15:40
47Anja WingstedtKiosk tirsdag 13/805.06.2019 kl. 12:32
48Ida KristianssonKiosk tirsdag 13/807.06.2019 kl. 08:59
49Frauke Schmitt GranKiosk onsdag 14/8Til kl.1504.06.2019 kl. 08:38
50Turid HaugeKiosk onsdag 14/804.06.2019 kl. 15:40
51Mona Stall PettersenKiosk onsdag 14/805.06.2019 kl. 08:02
52Anja WingstedtKiosk onsdag 14/805.06.2019 kl. 12:34
53Ellen Kathrine SvendsbyKiosk onsdag 14/805.06.2019 kl. 19:59
54Ida KristianssonKiosk onsdag 14/807.06.2019 kl. 08:59
55Anja WingstedtKiosk fredag 16/829.05.2019 kl. 08:12
56Heidrun MattickKiosk fredag 16/829.05.2019 kl. 08:13
57Tone Bretteville-JensenKiosk fredag 16/829.05.2019 kl. 08:13
58Frauke Schmitt GranKiosk fredag 16/8Til kl.1504.06.2019 kl. 08:39
59Inger Helene KjerkreitKiosk fredag 16/810.06.2019 kl. 23:06
60Kari MoumKiosk fredag 16/812.06.2019 kl. 09:35
61Bård MoumKiosk fredag 16/812.06.2019 kl. 09:35
62*** ***Kiosk fredag 16/813.06.2019 kl. 17:29
63Lene SandvikKiosk lørdag 17/829.04.2019 kl. 06:22
64Marianne Eylertsen Kiosk lørdag 17/826.05.2019 kl. 21:04
65Ingrid BronebakkKiosk lørdag 17/826.05.2019 kl. 21:25
66Heidrun MattickKiosk lørdag 17/829.05.2019 kl. 08:13
67Malene Kjellås NordbrødenKiosk lørdag 17/804.06.2019 kl. 08:59
68Ellen K SvendsbyKiosk lørdag 17/804.06.2019 kl. 10:58
69Anja WingstedtKiosk lørdag 17/805.06.2019 kl. 12:36
70Regi OlsenKiosk lørdag 17/807.06.2019 kl. 10:23
71Kirsti NorstedKiosk lørdag 17/807.06.2019 kl. 10:26
72Anders KvalheimKiosk lørdag 17/810.06.2019 kl. 17:24
73Fam. Sylvia DannevigKiosk lørdag 17/8Reserve14.06.2019 kl. 11:19
74Carina HaavaldsenKiosk lørdag 17/821.06.2019 kl. 08:01
75Bjørn Axel GranHar fått annen oppgaveLøpsleder30.03.2019 kl. 19:33
76Vidar BackstrømHar fått annen oppgaveArena31.03.2019 kl. 11:38
77Nina BirkelandHar fått annen oppgaveUng frivillig31.03.2019 kl. 11:39
78Hege Næss BjørgulHar fått annen oppgaveKarantene31.03.2019 kl. 11:39
79Linus BjørkeHar fått annen oppgaveUng frivillig31.03.2019 kl. 11:40
80Håkon Radal BjørloHar fått annen oppgaveUng frivillig & Prøveløper31.03.2019 kl. 11:41
81Kjetil BjørloHar fått annen oppgaveMedie31.03.2019 kl. 11:41
82Marius BjuganHar fått annen oppgaveMedie31.03.2019 kl. 11:42
83Martin BrækkeHar fått annen oppgaveArena31.03.2019 kl. 11:42
84Bjørn BrækkeHar fått annen oppgaveArena31.03.2019 kl. 11:42
85Olav Milian GranHar fått annen oppgaveUng frivillig & Prøveløper31.03.2019 kl. 11:43
86Anne J HaugenHar fått annen oppgaveMål woc31.03.2019 kl. 11:43
87Øyvind HelgerudHar fått annen oppgaveKart-manager31.03.2019 kl. 11:44
88Alf Kristian HelleHar fått annen oppgaveUng frivillig31.03.2019 kl. 11:44
89Pål HellerudHar fått annen oppgaveMål woc31.03.2019 kl. 11:45
90Eveliina HirvonenHar fått annen oppgaveStart woc201931.03.2019 kl. 11:45
91Morten HolmHar fått annen oppgaveArena31.03.2019 kl. 11:46
92Sissel HolmHar fått annen oppgaveMål woc31.03.2019 kl. 11:46
93Bård LaukvikHar fått annen oppgaveMål woc31.03.2019 kl. 11:47
94Ine Berit MjølnerødHar fått annen oppgaveMål woc31.03.2019 kl. 11:47
95Hanne Lerche RaadalHar fått annen oppgaveKarantene31.03.2019 kl. 12:16
96Jens Erik MJjølnerødHar fått annen oppgaveMedier 31.03.2019 kl. 13:29
97Magnus NordbrødenHar fått annen oppgaveVæskeposter woc31.03.2019 kl. 13:30
98Eirik NordbrødenHar fått annen oppgaveMål woc31.03.2019 kl. 13:31
99Jørn NordbrødenHar fått annen oppgaveMål woc31.03.2019 kl. 13:33
100Monica NordbrødenHar fått annen oppgaveMål woc31.03.2019 kl. 13:34
101Anders Felde OlaussenHar fått annen oppgaveUng frivillig & Prøveløper31.03.2019 kl. 13:35
102Ole Jacob OttestadHar fått annen oppgaveMål woc31.03.2019 kl. 13:37
103Jakob TorgersenHar fått annen oppgaveUng frivillig 31.03.2019 kl. 13:38
104Svend Arne YtterbølHar fått annen oppgavePostutstyr/gjennomløping woc31.03.2019 kl. 13:40
105Andrei ZhuravlevHar fått annen oppgaveVæskeposter woc31.03.2019 kl. 13:41
106Tor Ragnar AndersenHar fått annen oppgaveEvent Office/økonomi31.03.2019 kl. 13:42
107Emil WingstedtHar fått annen oppgavePrøveløping09.04.2019 kl. 08:43
108Viktor WassénHar fått annen oppgavePrøveløping13.05.2019 kl. 08:45
109Elias Bäcklund EkvallHar fått annen oppgavePrøveløping13.05.2019 kl. 09:07
110Erik Axelsson Har fått annen oppgavePostutsetting17.05.2019 kl. 17:46
111Guro BryggenHar fått annen oppgaveMedaljeseremoni sammen med Runa24.05.2019 kl. 16:54
112Jim OlaussenHar fått annen oppgaveVæskeposter woc30.05.2019 kl. 17:11
113Synne JenssenHar fått annen oppgaveBarnepark og kioskvakt30.05.2019 kl. 22:52
114Gudmund JenssenHar fått annen oppgave30.05.2019 kl. 22:53
115Eva Irene MoeHar fått annen oppgavemål woc31.05.2019 kl. 22:14
116Per Kaare MoeHar fått annen oppgavemål woc31.05.2019 kl. 22:14
117Runa Lien BackstrømHar fått annen oppgaveSeremonier med Guro Bryggen03.06.2019 kl. 07:19
118Andreas JohanssonHar fått annen oppgaveÅpent. Kan mandag kveld > 16. Fredag > 15:00. Lørdag før og etter kioskvakten03.06.2019 kl. 21:13
119Anja WingstedtHar fått annen oppgaveLøperdrikke i mål til publikumsløp mandag05.06.2019 kl. 12:32
120Tore SandvikHar fått annen oppgavePostutsetting / gjennomløping08.06.2019 kl. 16:07
121Joacim CarlssonHar fått annen oppgavePostutsetting / gjennomløping fr/lø10.06.2019 kl. 21:11
122Irene Felde OlaussenHar fått annen oppgaveMål publikumsløpet tirsdag13.06.2019 kl. 10:17
123Irene Felde OlaussenHar fått annen oppgaveMål publikumsløpet fredag13.06.2019 kl. 10:18
124Irene Felde OlaussenHar fått annen oppgaveMål publikumsløpet lørdag13.06.2019 kl. 10:19
125Jesse LaukkarinenHar fått annen oppgavePrøveløping30.06.2019 kl. 20:20