Admin-passord: Logg inn (Ta kontakt med Marius Bjugan for å få passordet)
Tilbake

NM-uka 12.-15. september 2019 11.09.2019

NM-uka arrangeres i år av Tønsberg, med løpsområder på Skrim og Tjøme. 

Oppdater din påmelding med transport planer og behov

Overnattingen er på Dal Gjestegård, som ligger 8 km fra Horten. Det er iht tidligere påmelding bestilt 5 leiligheter med overnatting for 5 personer i hver fra onsdag (11.09) til søndag (15.09). Om det er behov kan vi plassere én person til i hver leilighet.

Det er fullt utstyrt kjøkken i leilighetene og således selvhushold. Sengetøy og håndklær inngår i leieprisen. 

Egenandeler for NM-uka er:

500 kr for fokusgruppeløpere og juniorer
1000 kr før øvrige seniorer
selvkost for supportere og andre

 

Ved spørsmål, kontakt prosjektleder Mats Haldin, tel. 46667025

OBS. Frist for påmelding til løp er 1.september!



Påmelding (frist: 01.09.2019 kl. 23:59)
Meld på
Fornavn* Etternavn* Klasse Merknad
* Jeg aksepterer Halden Skiklubb sin personvernerklæring.
* Påkrevde felt


Påmeldte
Eksporter til Excel
Nr Navn Klasse Merknad Påmeldt
1Kine SteiwerOnsdag - søndagKan bo med Magne 14.06.2019 kl. 14:30Endre
2Lizzie InghamOnsdag - søndagpenthouse suite pls ;)17.06.2019 kl. 12:21Endre
3Niels Christian Hellerud Onsdag - søndag17.06.2019 kl. 20:05Endre
4Jesse LaukkarinenOnsdag - søndag18.06.2019 kl. 07:56Endre
5Eveliina HirvonenOnsdag - søndag18.06.2019 kl. 07:57Endre
6Magne DæhliOnsdag - søndag21.06.2019 kl. 16:31Endre
7Idun Kristine Felde OlaussenOnsdag - søndag29.06.2019 kl. 08:32Endre
8Karoline AuneOnsdag - søndag04.07.2019 kl. 13:38Endre
9Jo ShepherdOnsdag - søndag18.07.2019 kl. 07:33Endre
10Olav LundanesOnsdag - søndag22.07.2019 kl. 15:23Endre
11Jakob TorgersenOnsdag - søndag26.07.2019 kl. 20:29Endre
12Alf Kristian HelleOnsdag - søndag26.07.2019 kl. 20:40Endre
13Linus BjørkeOnsdag - søndag26.07.2019 kl. 23:51Endre
14Hedda Raadal BjørloOnsdag - søndag28.07.2019 kl. 21:22Endre
15Markus HolterFredag - søndag26.07.2019 kl. 22:30Endre
16Mats NordbrødenFredag - søndag29.07.2019 kl. 13:22Endre
17Emil WingstedtFredag - søndag05.08.2019 kl. 20:12Endre
18Thomas Natvig ÅrstadFredag - søndagKjører lørdag formiddag10.08.2019 kl. 11:26Endre
19Ane BjørgulFredag - søndagKjører lørdag formiddag10.08.2019 kl. 11:26Endre
20Kjetil BjørloFredag - søndagLeder - kjører fredag ettermiddag11.08.2019 kl. 11:28Endre
21Hanne Lerche RaadalFredag - søndagLeder, kjører fredag ettermiddag 20.08.2019 kl. 07:44Endre
22Ida Marie Næss BjørgulLørdag - søndagDobbeltrom med Olav og Jakob12.08.2019 kl. 14:59Endre
23Andreas JohanssonAnnet - oppgi hvaStafett, egen overnatting05.08.2019 kl. 20:12Endre
24Ingrid BronebakkAnnet - oppgi hvaEgen overnatting, løper stafett om jeg kommer med på et lag11.08.2019 kl. 21:55Endre
25Øyvind HelgerudAnnet - oppgi hvaEgen overnatting, løper alle dager.19.08.2019 kl. 08:14Endre
26Vendula HaldinEget reiseoppleggCoach, kjører lørdag med familjen, løper stafett?10.08.2019 kl. 10:42Endre
27Mats HaldinEget reiseoppleggHaldin-familjen kjører lørdag med egen bil, løper stafett10.08.2019 kl. 10:42Endre
28Karianne HaugeEget reiseoppleggLøper gjerne stafett hvis jeg kommer på et lag11.08.2019 kl. 21:48Endre
29Marius BjuganEget reiseoppleggStafett11.08.2019 kl. 22:13Endre
30Bodil HelgerudEget reiseoppleggLøper stafett og ev. mellom. Ordner boende og transport selv, ev. med unntak for til mellom kval.11.08.2019 kl. 22:46Endre
31Erik AxelssonEget reiseoppleggStafett, kjører søndag morgen, men ikke hjem.19.08.2019 kl. 11:02Endre