Admin-passord: Logg inn (Ta kontakt med Marius Bjugan for å få passordet)
Tilbake

Relay training (Høiåshytta) 28.05.2020

Relay training (Høiåshytta) | 28.05.2020

Mass start with relay forking.

Please also enter to "sko-salg" (due to Smittvernregel and need of counting/overview)



Påmeldingsfristen er ute!

Påmeldte
Eksporter til Excel
Nr Navn Klasse Merknad Påmeldt
1Magne DæhliMen Elite22.05.2020 kl. 20:24
2Niels Christian HellerudMen Elite23.05.2020 kl. 18:50
3Thomas Natvig ÅrstadMen EliteSkal slå Magne til 1. post!24.05.2020 kl. 09:59
4Fredrik EliassonMen Elite24.05.2020 kl. 17:01
5August BirkelandMen Elite25.05.2020 kl. 14:51
6Olav Milian Schmitt GranMen Elite25.05.2020 kl. 15:26
7Øyvind HelgerudMen Elite25.05.2020 kl. 15:39
8Markus HolterMen Elite26.05.2020 kl. 16:27
9Andreas JohanssonMen Elite27.05.2020 kl. 08:32
10Jakob TorgersenWomen Elite - Old Boys - Junior23.05.2020 kl. 19:00
11Ane Sofie BjørgulWomen Elite - Old Boys - Junior23.05.2020 kl. 20:19
12Idun Kristine Felde OlaussenWomen Elite - Old Boys - Junior24.05.2020 kl. 09:15
13Jo ShepherdWomen Elite - Old Boys - Junior24.05.2020 kl. 15:58
14Kjetil BjørloWomen Elite - Old Boys - Junior24.05.2020 kl. 22:14
15Svetlana MironovaWomen Elite - Old Boys - Junior25.05.2020 kl. 08:47
16Nina BirkelandWomen Elite - Old Boys - Junior25.05.2020 kl. 14:51
17Eirik NordbrødenWomen Elite - Old Boys - Junior25.05.2020 kl. 18:21
18Herman Lien BackstrømWomen Elite - Old Boys - Junior26.05.2020 kl. 08:55
19Runa Lien BackstrømWomen Elite - Old Boys - Junior26.05.2020 kl. 08:55
20Jonathan EylertsenWomen Elite - Old Boys - Junior26.05.2020 kl. 15:40
21Peder HaugaardWomen Elite - Old Boys - Junior27.05.2020 kl. 10:30
22Minna WingstedtUFO-A/B24.05.2020 kl. 13:27
23Anja WingstedtUFO-A/BTrener24.05.2020 kl. 13:28
24Inger Anne SvendsbyUFO-A/B24.05.2020 kl. 16:19
25Elias ThoresenUFO-A/B24.05.2020 kl. 21:50
26Hanne Lerche RaadalUFO-A/B24.05.2020 kl. 22:15
27Sigrid Schmitt GranUFO-A/B25.05.2020 kl. 08:30
28Henrik AarbuUFO-A/B25.05.2020 kl. 11:50
29Jacob EylertsenUFO-A/B27.05.2020 kl. 10:29
30Josefin EylertsenUFO-A/B27.05.2020 kl. 10:29
31Ville WingstedtUFO-C24.05.2020 kl. 13:28
32Johan Fredrik SvendsbyUFO-C24.05.2020 kl. 16:18
33Ellen Kathrine SvendsbyUFO-CEller A/B24.05.2020 kl. 16:19