Admin-passord: Logg inn (Ta kontakt med Marius Bjugan for å få passordet)
Tilbake

KM stafett 05.09.2020

https://eventor.orientering.no/Events/Show/12349

Fremmøte: Arena: Guttersrød (Fjerdingveien - 59.240474N, 11.341925E). Merket fra Fv599 ca 10 km nord for Halden. Herfra ca 6 km til arena/parkering.

Start:

Start for klassene DH 11-12 og DH 13-16 kl. 10

Start for klassene DH 17- kl. 14

 

Klasser, etapper, løypelengde og vanskelighetsgrad:

Klasser

Etappe

Lengde D

Lengde H

Nivå

Merknad

D 13-16

H 13-16

(KM klasser)

1

3,5

3,5

A/B

 

2 (ugaflet)

2,5

2,5

C

1-3 løpere

3

3,5

3,5

A/B

 

D 17-

H 17-

(KM klasser)

1

5,5

7,5

A

 

2

4,5

6,0

A

 

3

5,5

7,5

A

 

D 11-12

H 11-12

1 (ugaflet)

2,5

2,5

C

M – 1:7500

2 (ugaflet)

2,5

2,5

C

1-3 løpere



Påmeldingsfristen er ute!

Påmeldte
Eksporter til Excel
Nr Navn Klasse Merknad Påmeldt
1Sigrid Schmitt GranD13-1616.08.2020 kl. 09:32
2Minna WingstedtD13-1616.08.2020 kl. 13:16
3Åse Valero Kjerkreit D13-1618.08.2020 kl. 20:44
4Emma OlsenD13-1631.08.2020 kl. 18:31
5Inger Anne Svendsby BraarudD13-16Bruk brikke: 51275702.09.2020 kl. 07:04
6Bodil HelgerudD1718.08.2020 kl. 21:31
7Jo ShepherdD1719.08.2020 kl. 09:16
8Iliana IlievaD1719.08.2020 kl. 16:33
9Ane Sofie BjørgulD1720.08.2020 kl. 12:58
10Ida Marie Næss BjørgulD17Etappe må helst tilpasses hva Olav løper22.08.2020 kl. 12:49
11Vendula HaldinD1730.08.2020 kl. 21:21
12Svetlana MironovaD1731.08.2020 kl. 19:41
13Ville WingstedtH11-12Kan løpe alene16.08.2020 kl. 13:16
14Fredrik SignebøenH11-12Løper gjerne sammen med noen20.08.2020 kl. 20:11
15Johan Fredrik Svendsby BraarudH11-12Løpe sammen med noen. Ny brikke: 51264802.09.2020 kl. 07:05
16Herman Lien Backstrøm H13-1616.08.2020 kl. 20:42
17Elias MosebekkH13-1619.08.2020 kl. 12:17
18Henrik AarbuH13-1626.08.2020 kl. 09:44
19Sebastian Bøhn-Bryntesen H13-1630.08.2020 kl. 19:34
20Thomas Natvig ÅrstadH1719.08.2020 kl. 12:54
21Emil WingstedtH1719.08.2020 kl. 15:21
22Olav LundanesH1720.08.2020 kl. 10:07
23Andreas JohanssonH1723.08.2020 kl. 18:46
24Mats HaldinH1728.08.2020 kl. 10:49
25Markus HolterH1730.08.2020 kl. 14:31
26Tore SandvikH1730.08.2020 kl. 21:42
27Sigurd Saxe SandvikH1730.08.2020 kl. 21:43
28Peder HaugaardH1731.08.2020 kl. 14:33
29Jonathan EylertsenH1731.08.2020 kl. 16:03
30Jakob TorgersenH1731.08.2020 kl. 23:28